T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAĞCILAR - Bağcılar Edip İplik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Ara

Tek dersten sorumluluğu bulunup da bir yükseköğretim programına geçici kayıtlarını yaptıran öğrencilerimiz için sorumluluk sınavı yapılacaktır.

Ara

Okulumuz Rehber Öğretmeni Melek TOK BALTA tarafından velilerimize madde bağımlılığı ile ilgili seminer düzenlendi.

Ara

Okulumuz Büro Yönetimi Alanı öğretmenlerinden Esra TURĞUT tarafından velilerimize Aile İçi İletişim semineri verildi.

Ara

Okulumuz öğretmenleriyle Öğretmenler Günü dolayısıyla kahvaltı programında bir araya geldik.

Ara

2018 yılında Erasmus projesi kapsamında İtalya ve Romanya´ya giden öğrenci ve öğretmenlerimize sertifikaları dağıtıldı.

Ara

Okulumuz Biyoloji Öğretmeni Derya ÇAVDAR tarafından Okulumuz öğretmenlerine Diyabet Eğitimi verildi.

 

Ara

ETA Firması tarafından Okulumuz 11. Sınıf Muhasebe ve Finansman öğrencilerine Bilgisayarlı Muhasebe ile ilgili seminer verildi. 

Ara

Ekim  ayında okulumuz öğretmenleri tarafından yapılan değerlendirme sonucu ayın sınıfı, 9/A Sınıfı; ayın öğrencisi ise, 10/A Bilişim Teknolojileri sınıfından Ramazan KOŞAK seçilmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle geleneksel kahvaltımızda buluştuk. Öğrencilerimizi, Velilerimizi ve Öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ara

Kas

Kas

Kas

Kas

Ekim  ayında okulumuz öğretmenleri tarafından yapılan değerlendirme sonucu ayın sınıfı, 10/A Büro Yönetimi Sınıfı; ayın öğrencisi ise, 9/D sınıfından Yunus Emre YADIK seçilmiştir. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle geleneksel kahvaltımızda buluştuk. Öğrencilerimizi, Velilerimizi ve Öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kas

Eyl

Yapılan değişikle 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında derslerin başlama saati 09.00 olarak güncellenmiştir. Öğrencilerimizin 08.50´de okul bahçesinde hazır bulunmaları gerekmektedir.